Archive for Bufet d’advocats

El complement de maternitat de les pensions contributives és aplicable als pares?

El complement de maternitat de les pensions contributives és aplicable als pares?

El complement de maternitat de les pensions contributives és aplicable als pares?El complement de maternitat de les pensions contributives és aplicable als pares? l’esmentada qüestió fou plantejada per aquest despatx als Tribunals i es va sol·licitar al Tribunal d’Instància que plantegés una qüestió prejudicial europea al Tribunal de Justícia de la Unió Europea on es qüestionés si l’art. 60 de la LGSS respecta la normativa europea.